Odkazy

Výměna odkazů

V případě zájmu o výměnu odkazů kontaktujte prosím seo@mhservis.cz.

 1. Kovový dílenský nábytek TechnoBank. Dílenský nábytek dodáváme již od roku 1999. V našem sortimentu naleznete nejen ekonomické varianty nábytku a ostatního dílenského vybavení, ale i profesionální pracovní nábytek a příslušenství. Mezi nejžádanější produkty z této kategorie patří především dílenské stoly, které nabízíme v mnoha barevných variantách a provedeních.
 2. Dílenský kovový nábytek ALFA 3 se vyznačuje masivní svařovanou konstrukcí, moderním vzhledem, a pečlivým dílenským zpracováním.
 3. Zajišťujeme dodávky řady celohliníkových a celokovových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou parkové lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, informační tabule a další.
 4. Nabízíme vám dílenský nábytek, šatní skříňky, kovové skříně, dílenské stoly, kartotéky za výhodné ceny.
 5. Školní lavice, židle, katedry, tabule a nástěnky - školní nábytek TechnoBank.
 6. Zabezpečovací a kamerové systémy jsou vhodné jak pro firmy, které potřebují mít kompletní přehled nad svým sídlem / kancelářemi, tak i k hlídání skladů či různých otevřených prostor.
 7. Prodej a servis trezorů, klíčů a zámků všech bezpečnostních skupin. Otevírání trezorů, výroba klíčů a zámků. Výkup a prodej bankovní techniky, systém hlavního klíče (generálního klíče). Elektronické zabezpečení objektů. Servis trezorů.
 8. Zateplování fasád a plastová okna IKS. Zateplování fasád - Marmoroc, sokly, plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata.
 9. Zařízení pro odvod kouře a tepla - Inexco Argosy. Dodávky zařízení pro odvod kouře a tepla (ZOKT), průmyslové větrání a vytápění, žaluziové a křídlové klapky, požární ventilátory, světlíky, vzduchtechnické jednotky, kouřové zástěny a fasádní větrací žaluzie.
 10. Společnost OBAL Expert a.s. nabízí exportní balení výrobků a obalové materiály, mezi které patří plastové obaly, stretch fólie, bublinková fólie atd. Řešíme individuální a speciální zakázky dle přání zákazníka.
 11. Domona s.r.o. - kompletní vybavení Vaší prodejny. Rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek.
 12. Airsoft - Army shop
 13. Bazény, zastřešení
 14. Zabezpečovací systémy - nabízíme zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů: zabezpečovací systémy Paradox, kamerové zabezpečovací systémy, vstupní docházkové systémy, telefonní ústředny.
 15. Kvalitní nerezové zábradlí vyrábí Zámečnictví Teveko.
 16. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné dřevostavby, podívejte se na nabídku firmy Harabiš.
 17. Kamerové systémy - CCTV Vám vyřeší zabezpečení vnitřních i venkovních prostor.