Počítačky bankovek

Počítačka bankovek AB-1100 AccuBanker

foto

Šetří čas a náklady práce. Snižuje riziko ztrát zapříčiněných lidskou chybou. Vhodné pro koruny, euro, USD i další bankovky, stravenky aj. Napájení-síť 220 V. Velká rychlost 1100 bankovek za minutu. Možnost přepnutí do režimu auto start nebo manuální start. Externí (zákaznický displej). Snadné použití. Spolehlivá a s robustní konstrukcí. Mikropočítač pro přesnost a dávkování. Funkce počítaní, načítání a dávkování. Kapacita podavače 200 nových / 100 starých bankovek. Tzv. "zadní podávání". Záruka 2 roky. Hmotnost 7 kg.

¦odeslat poptávku¦

Počítačka bankovek AB-1100MG/UV AccuBanker

foto

Šetří čas a náklady práce. Snižuje riziko ztrát zapříčiněných lidskou chybou. Oproti základní verzi AB 1100 navíc umožnuje kontrolu pravosti bankovek pomocí ultrafialového (UV) světla a magnetismu (MG). Vhodné pro koruny, euro, USD i další bankovky, stravenky aj. Magnetismus využijete zejména při kontrole amerického dolaru či eura. Napájení-síť 220 V. Velká rychlost 1100 bankovek za minutu. Možnost přepnutí do režimu auto start nebo manuální start. Externí (zákaznický displej). Snadné použití. Spolehlivá a s robustní konstrukcí. Mikropočítač pro přesnost a dávkování. Funkce počítaní, načítání a dávkování. Kapacita podavače 200 nových / 100 starých bankovek. Tzv. "zadní podávání". Záruka 2 roky. Hmotnost 7 kg.

¦odeslat poptávku¦

Počítačka bankovek AB-1100UV AccuBanker

foto

Šetří čas a náklady práce. Snižuje riziko ztrát zapříčiněných lidskou chybou. Oproti základnímu modelu (AB1100) se liší možností kontroly pravosti bankovek pomocí UV světla. Vhodné pro koruny, euro, USD i další bankovky, stravenky aj. Napájení-síť 220 V. Velká rychlost 1100 bankovek za minutu. Možnost přepnutí do režimu auto start nebo manuální start. Externí (zákaznický displej). Snadné použití. Spolehlivá a s robustní konstrukcí. Mikropočítač pro přesnost a dávkování. Funkce počítaní, načítání a dávkování. Kapacita podavače 200 nových / 100 starých bankovek. Tzv. "zadní podávání". Záruka 2 roky. Hmotnost 7 kg.

¦odeslat poptávku¦

 

nahoru